Coneix les candidatures a les eleccions municipals

A continuació, podeu veure les llistes electorals de tots els partits polítics, que es presenten a les eleccions municipals del 24-M:

CIRCUNSCRIPCIÓ ELECTORAL DE SON SERVERA

Candidatura núm.: 1. PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JAIME SERVERA ESTEVA

2. ISABEL CARMEN LLINAS WARTHMAN

3. JUANA ANA SERVERA LLITERAS

4. MAGDALENA MASSANET SANCHO

5. SALVADOR SERVERA MOREY

6. JANET MOREY HALANG

7. JAUME SERVERA LLITERAS

8. SARA ALEXANDRA SERVERA GIMENEZ

9. NICOLAS FORNES HAMMER

10. RAUL CARDOSO TREJO

11. LOURDES SERVERA LLULL

12. GABRIEL ESPINOSA SINTES

13. MILAGROS PEREZ SANCHEZ

14. BERNAT FONT ROSELLO

15. MIGUEL ANDREU MUNTANER

16. MARIA LUISA RODRIGUEZ AMADOR

17. DAMIÀ RIPOLL GALVEZ

Suplentes

1. ANTONI SERVERA SUREDA

2. JAUME BALLESTER RIERA

3. FRANCISCA MARTI NEBOT

 

Candidatura núm.: 2. MÉS PER MALLORCA-APIB (MÉS-APIB)

1. MARIA ISABEL PRIETO NEBOT

2. JOAN MASSANET SÁNCHEZ

3. MARGALIDA ROIG CARRIÓ

4. SANDRA MARTINEZ LLAMAS

5. RAFAEL SERVERA CARIÑENA

6. CATALINA CARDELL FLUXÀ

7. MARGALIDA CARRIÓ LARRALDE

8. SALVADOR MASSANET SANCHEZ

9. ALBERT FRANCESC MAINZER CARDELL

10. MARC SALOM RULLAN

11. MÓNICA VÁZQUEZ GARRIDO

12. JOSÉ ZANOGUERA ORELL

13. GONÇAL LOPEZ NADAL

14. EVA MARIA GALLEGO CAÑELLAS

15. ALBERTO JORGE MAINZER ESTARELLAS

16. DESSIRÉ SICILIA MARTÍN

17. JERONI SARD BRUNET

Suplentes

1. MARC MAINZER CARDELL

 

Candidatura núm.: 3. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSIB-PSOE)

1. NATALIA TROYA ISERN

2. MARIA ARENAS ZARCO

3. RAMON REUS BRUNET

4. SERGIO VALBUENA PEREZ

5. CATALINA SERVERA ELHAUGE

6. MARIA TEODORA MORENO GOMEZ

7. JOSE LUIS RUIZ GARCIA

8. MARTA CONTRERAS MARTINEZ

9. FA FANG DONG HU

10. MARIA REMEDIOS CAÑADAS GARCIA

11. MIGUEL ANGEL MEDINA MENDOZA

12. MARIA CATALINA HIDALGO CANO

13. MAGDALENA RIGO LLITERAS

14. JOAN RIERA JAUME

15. RODRIGO COSTANZI ANDREU

16. IRIS ESPERANZA ONTAVILLA MATSCHILLES

17. JOSE BARRIENTOS RUIZ

Suplentes

1. MARIA ANGUSTIAS MARTIN MORALES

 

Candidatura núm.: 4. INDEPENDENTS PER SON SERVERA, CALA MILLOR I CALA BONA (IxSMB)

1. ANTONI SERVERA SERVERA

2. MARGARITA VIVES ANDREU

3. MIGUEL ANGEL ESPASES COLLANTES

4. FRANCESC RIERA CALDENTEY

5. BARBARA VIVES FRANCO

6. MARGARITA NEBOT ARAGON

7. GASPAR FUSTER LLINÁS

8. AMADOR LÓPEZ ARTIGUES

9. JOSE MIGUEL SERVERA LENO

10. ANA MARIA SÁEZ SANCHEZ

11. MARIA FRANCISCA SANTANDREU ESPINOSA

12. MARC BIBILONI RAMIS

13. JAVIER JUAN (XAVIER) SUAREZ GENOVARD

14. TANIA FERNANDEZ GÓMEZ-PLATERO

15. JOAN CARLES FRABEGAS DURAN

16. MARIA ANTONIA PASCUAL SANTANDREU

17. JOSE MANUEL ALVAREZ SUAU

Suplentes

1. JOSEP MARIA LLULL QUETGLAS

2. CATALINA SERVERA LLITERAS

3. JOAN TORRES CHESLYN

 

Candidatura núm.: 5. GUANYEM SON SERVERA, L’ESQUERRA UNITARIA (GUANYEM SON SERVERA)

1. EVA MARIA MACHADO VILLENA

2. MIGUEL ANGEL GARCIA PALMER

3. JUSTO ANTONIO MACHADO VILLENA

4. ISABEL FERNANDEZ GALLARDO

5. FRANCISCO BERMEJO ONCINA

6. ANTONIA MARTIN LOPEZ

7. MARTIN SAEZ ABELLAN

8. BARBARA FUENTES VAN LERBERGHE

9. FRANCISCO JAVIER CARPINTERO DELGADO

10. ANA TERRONES ARCOS

11. MAX JOHANNES GUNTHER

12. CONSUELO MURILLO GOMEZ

13. JOSE MARIA BARRERO GARCIA

14. RAMON RODRIGUEZ MONTAÑO

15. NICOLETTE GARCIA VAN DER HORST

16. FRANCISCA DE SALES MONTORO PEREZ

17. OBDULIO RAMIREZ ROMERO

Suplentes

1. ROSARIO TENEDOR HERNANDEZ

 

Candidatura núm.: 6. EL PI – PROPOSTA PER LES ILLES (EL PI)

1. JOSE CAMPINS AYUSO

2. LUIS SIMON MELLADO CLOWES

3. MARIA DEL ROSARIO LEON LABRADA

4. MARIA JOSE SERRANO SERVERA

5. FRANCISCO DIAZ SANCHEZ

6. ROSA MARIA PRIEGO ARCOS

7. FERNANDO CRUZ AREVALO

8. GEMA MARIA GUERRERO ARJONA

9. YANE AGUSTINA VERA ZAMBRANO

10. BERNARDO RIERA CARRIO

11. IVONNE HURLE PEREZ

12. KETY AZUCENA VERA MEJIA

13. PABLO ALONSO GARCIA GARCIA

14. LUIS EMILIO NADAL PORCEL

15. ANDRES VERDE ROMERO

16. DAYANA ELIZABETH DEL SALTO INTRIAGO

17. ANDRES ALONSO PEREZ SANCHEZ

Suplentes

1. MANUEL OLIVA MUÑOZ

2. SARA MELISSA GOMEZ TAMAYO

3. FELIPE MORENO NADAL

 

Candidatura núm.: 7. CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C’s)

1. MIGUEL MORLA MASCARO

2. GALYNA KOGAN KOGAN

3. ANTONIO PLANIOL FRAU

4. MARIA DEL CARMEN ROBLES LOPEZ

5. CRISTIAN JAIME CONSTANS

6. SANDRA ROBLES LOPEZ

7. ANTONIO ALAMO DE LA CRUZ

8. MARIA ROSANA ARDENGHI FERNANDEZ

9. JUAN MORLA MASCARO

10. MAGDALENA CARRIO LARRALDE

11. DANIEL ALEJANDRO SUREDA MAS

12. MARGARITA GALMES MELIS

13. JOSE DIAZ TENAJAS

14. PAULA BISELLACH ALCON

15. JOSE MANUEL JAIME PRADO

16. ANTONIA MASCARO SANSO

17. SERGIO FRESNEDA BARRIENTOS

Suplentes

1. CATALINA BALLESTER GALMES

2. FAUSTINO MADRIGAL MONTERO

 

Candidatura núm.: 8. ON SON SERVERA (ON SS)

1. ANTONI CANOVAS MIQUEL

2. ANTONIO OLIVER SALAS

3. JOSE RAMÓN HERNÁNDEZ REOLID

4. ANTONIA CUEVAS CANO

5. MARÍA ANTONIA ROSSELLÓ BRUNET

6. ÁNGEL CALDERÓN RODRÍGUEZ

7. MONTSERRAT FORTUNY POU

8. SANTIAGO FERNÁNDEZ NICOLAU

9. BERNARDO GRIMALT ALFARO

10. MARÍA SOL PERERA PERERA

11. ESTEVE RUBIO ROSSELLÓ

12. DORA LILIA TREJOS SUÁREZ

13. VICENTA ALARCOS MOLERO

14. PIEDAD DEL SOCORRO PEREA ESCORCIA

15. JOAN VADELL ADROVER

16. PIEDAD SÁNCHEZ ALVAREZ

17. JUAN POZUECO FERNÁNDEZ

Suplentes

1. ESTEFANÍA MEROÑO PASTOR