Candidatures a les eleccions locals

El butlletí oficial de les illes Balears ha publicat les candidatures presentades per a les eleccions municipals del 26 de maig de 2019. Les referents a Son Servera, són les següents:

Circunscripción electoral Son Servera 

Candidatura núm. 1: 

PARTIDO POPULAR (PP) 

Titulares 

1. JAIME SERVERA LLITERAS 

2. MARÍA VICTORIA FRESNEDA BARRIENTOS 

3. MARIA ANTONIA ARTIGUES CLADERA 

4. CRISTIAN SERVERA REYNOLDS 

5. MIRIAM CASTILLO RODRÍGUEZ

6. CRISTINA LLODRÀ ROSSELL´ 

7. RAUL CARDOSO TREJO 

8. SARA ALEXANDRA SERVERA GIMÉNEZ 

9. SALVADOR MORENO SANCHO 

10. JAUME JOAN BALLESTER SERVERA 

11. JOSÉ MIGUEL SUREDA MOYÁ 

12. MIGUEL SERVERA BRUNET 

13. INÉS SERVERA LLITERAS 

14. MARIA LOURDES SERVERA LLULL 

15. MIGUEL VIVES CLARK 

16. MIGUEL ANDREU MUNTANER 

17. MARÍA LUISA RODRÍGUEZ AMADOR 

Suplentes 

1. JUAN DOMENGE JAUME 

2. JUANA ANA SERVERA LLITERAS 

3. SALVADOR SERVERA MOREY 

4. JAIME SERVERA ESTEVA 

5. MAGDALENA MASSANET SANCHO

6. DAMIAN RIPOLL GÀLVEZ 

7. Mª. TERESA GIMÉNEZ CERESUELA 

8. Mª. CARMEN RECAJ PADILLA 

9. FRANCISCA PUIGRÒS SALOM 

10. JORDI MARTÍNEZ GALLEGO 

Candidatura núm. 2: VOX- ACTUA BALEARES (VOX) 

Titulares 

1. MIGUEL MORLÁ MASCARÓ 

2. JESSICA RODRIGUEZ PEREZ 

3. JUAN POZUECO FERNANDEZ 

4. ISABEL MARIA ALMODOVAR HURTADO 

5. PAU COLL PUIGSERVER 

6. LUIS BAUDIL RODRIGUEZ 

7. MARIA LOURDES SERVERA GIMENEZ 

8. JUAN MANUEL DURAN NIETO 

9. EUSEBIA NIETO SANCHEZ N

11. DANIEL ALEJANDRO SUREDA MAS 

12. NICOLE HELLEMAN VAN DEN BORN 

13. MARGARITA GALMES MELIS 

14. ANTONIO FRANCISCO ALAMO DE LA CRUZ 

15. MIGUEL ALBERTO AYALA NUÑEZ

16. LUISA RETAMAL MORCILLO 

17. LUIS EMILIO NADAL PORCELL 

Suplentes 

1. JUAN MORLÁ MASCARO 

2. JUAN JESUS PRIETO GARCIA 

Candidatura núm. 3: ON SON SERVERA (ON SS-EL PI) Titulares 

1. ANTONI CANOVAS MIQUEL 

2. JOSÉ RAMÓN HERNANDEZ REOLID 

3. BERNARDO GRIMALT ALFARO 

4. JUANA CRISTINA GARCIA JODECKE 

5. MARCELA LAURA MARTINEZ CAMPANO 

6. MARIA ANTONIA ROSSELLO BRUNET 

7. ROSA MARIA VIVES SUREDA 

8. RAFAEL TORRES GOMEZ

9. FRANCISCO JAVIER MORA ALARCOS 

10. ANTONIA MUNTANER SERVERA 

11. GUIEM PUIGSERVER SANSO 

12. EVARISTO SANTIAGO TORRALBA 

13. MARIA SOL PERERA PERERA 

14. DORA LILIA TREJOS SUAREZ 

15. OLGA CARRILLO ANGUIANO

16. ANTONIO LOPEZ LOPEZ 

17. MARIA DEL PILAR LIREIA RESINA 

Suplentes 

1. PURIFICACIÓN MORENO FERNANDEZ 

 2. JUAN ORTIZ LOPEZ 

3. FELIX OMAR PEÑA RODRIGUEZ

 4. JOSÉ MORENO LAGUNA 

5. VALENTINA IGNACIA VARAS MEDINA 

6. ANTONIO JIMENEZ SANCHO 

7. YAQUELINE NATALIA CORREA MUÑOZ

8. PEDRO JOSÉ SERVERA GIL

9. ESTEVE RUBIO ROSSELLO 

10. NIEVES MARIA PINILLA RODRIGUEZ

Candidatura núm. 4: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSIB-PSOE) 

Titulares

 1. NATALIA TROYA ISERN 

2. MARIA ARENAS ZARCO 

3. SERGIO VALBUENA PEREZ 

4. MARIA REMEDIOS CAÑADAS GARCIA 

5. RAMON REUS BRUNET 

6. MARIA TEODORA MORENO GOMEZ

7. FA FANG DONG HU 

8. JOSE LUIS RUIZ GARCIA 

9. SCHLüTER MARK GORDON 

10. MARGALIDA SERVERA CATALÀ 

11. OLIMPIA FLORES MARTIN 

12. PEDRO RIERA NEBOT 

13. YAKELINE MENESES VAZQUEZ 

14. ALVARO DIAZ MARTOS 

15. MARIA CATALINA HIDALGO CANO 

16. JOAQUIN MARTINEZ SANCHO 

17. MARIA ANGUSTIAS MARIN MORALES 

Suplentes 

1. CATALINA SERVERA ELHAUGE 

2. ANTONIA MORAL COMINO 

 Candidatura núm. 5: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

 Titulares

1. SERGIO MIGUEL EODRIGUEZ ROSQUETE 

2. JOHN JAIRO FLOREZ PEREZ 

3. ANTONIO ROMERO BORREGO

4. MARIA ISABEL GALVAN GRACIA 

5. YAMELI BESADA RIQUENE 

6. DANILO GREGORIO ZUÑIGA DIAZ 

7. JOSEP TOMAS SUREDA FLORIT 

8. SERGIO JAVIER PUPO MENESES

9. MARIA BELEN SANCHEZ GOMEZ 

10. BELINDA NATACHA CASTAÑEDA MUÑOZ 

11. PABLO GUILLERMO VALDES MESA 

12. OLGA DE JESUS MUÑETON MUÑOZ

13. LUIS ENRIQUE MUNGIA ARGUIJOS 

14. IDANIA CASTILLO GONZALEZ 

15. FRANCISCA MARTIN VIVES 

16. JOSE JORGE MARTINEZ ATERO 

17. MAYDA RIQUENE DE LA CRUZ 

Suplentes 

1. IVAN DIAZ AGUILAR 

2. RENE RODRIGUEZ LORENZO

3. DANIELA BERRIO MUÑETON 

Candidatura núm. 6: INDEPENDENTS PER SON SERVERA, CALA MILLOR I CALA BONA (IxSMB) 

Titulares 

1. MARGARITA VIVES ANDREU 

2. MIGUEL ANGEL ESPASES COLLANTES 

3. MARGARITA BONET CABRER 

4. JOSE MIGUEL SERVERA LENO 

5. MARINA FERNANDEZ SERRANO 

6. GONZALO JALAO VALVERDE 

7. JOSE MANUEL ALVAREZ SUAU 

8. JAVIER JUAN SUAREZ GENOVARD 

9. ANA MARIA SAEZ SANCHEZ 

10. ANGELA SERVERA NEBOT 

11. ELENA COMENDADOR FRAILE

12. GASPAR FUSTER LLINAS

13. MARIA ROSA ANDREU SERVERA 

14. PEDRO FIDEL CASTRO LLITERAS 

15. BARBARA VIVES FRANCO 

16. MARIA ANTONIA PASCUAL SANTANDREU 

17. ANTONI SERVERA SERVERA 

Suplentes 

1. TANIA FERNANDEZ GOMEZ-PLATERO

 2. JOAN TORRES CHESLYN 

Candidatura núm. 7: ESQUERRA OBERTA DE SON SERVERA EO-APIB (EO-APIB) 

Titulares

1. RAFEL ANGEL VALLS PASCUAL 

2. JESSICA COLLADO CERVERO

3. JUSTO ANTONIO MACHADO VILLENA 

4. MARGALIDA ROIG CARIO 

5. MICHAEL FINNEY 

6. FRANCISCA HEREDIA CAPÓ 

7. JOAN MASSANET SANCHEZ 

8. EVA PUIG NAJERA 

9. MIQUEL ANGEL GARCIA PALMER 

10. QUIQUE COLLADO CERVERÓ 

11. ANTONIA MARIA FERRÀ I RAMIS 

12. JOAN SUREDA YAW 

13. MARGA MAYOL CURSACH 

14. JOSE ANTONIO LÓPEZ SILVA 

15. ANTONI MIQUEL BAUZÀ COMPANY 

16. IVAN DUARTE PALLAS

17. MARIBEL PRIETO NEBOT 

Suplentes 

Sin candidatos

 Candidatura núm. 8: PODEMOS (PODEMOS) 

Titulares 

1. FRANCESC RIERA CALDENTEY 

2. CYNTHIA ELIZABETH GUAL CALVIÑO 

3. MIGUEL ANGEL BARRIOS AMAIZ 

4. ROBERTA MARIA LUCZYWO ECHEVERRIA 

5. GUILLEM RIERA CALDENTEY 

6. YOLANDA GARCIA MARTINEZ 

7. ANTONIO ATIENZA ROSADO 

8. CRISTOBAL FAJARDO SANCHEZ

9. JUAN CARLOS JIMENEZ GARCIA

10. CATERINA RIERA VANRELL 

11. JOSE ANTONIO SANCHEZ CABEZAS 

12. LUCIANA VALERIA JUSTO CORENGIA 

13. MARIA JOSE DIZ PLAZA 

14. MANUEL GONZALEZ GALVEZ 

15. JUAN MANUEL LOPEZ NADAL

16. MANUEL BARROSO GALLEGO 

17. PILAR FERNANDEZ ALGABA 

Suplentes 

Sin candidatos